🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Lookout Dressing Table - BFT213
Lookout Dressing Table
Application: Dressing Table, Vanity Desk, Makeup Desk.
Dimension:
| Length- 30" | Depth- 16" | Height- 72" |
Materials:
| Body: | Made of water resistant strong laminated board. |
| Board Thickness: | 16 mm Laminated board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Drawer Feature: | Made of best quality Channel. |
| Drawer Lock: | Yes, upper drawer will be locked. |
| Door: | Made of best quality hydraulics hings. |
| Mirror: | 5mm thick mirror. |
| Stopper: | PVC stopper attached. |
Select Color
From $38.47
Original: $109.92
-65%Lookout Dressing Table - BFT213—
$109.92
$38.47





Description
Lookout Dressing Table
Application: Dressing Table, Vanity Desk, Makeup Desk.
Dimension:
| Length- 30" | Depth- 16" | Height- 72" |
Materials:
| Body: | Made of water resistant strong laminated board. |
| Board Thickness: | 16 mm Laminated board. |
| Board Edging: | 1mm edging. |
| Drawer Feature: | Made of best quality Channel. |
| Drawer Lock: | Yes, upper drawer will be locked. |
| Door: | Made of best quality hydraulics hings. |
| Mirror: | 5mm thick mirror. |
| Stopper: | PVC stopper attached. |























